''Серцем вистраждане слово''   2016-03-22 19:00

• Сьогодні — 29 червня, четвер, 2017
  • Концертний зал ім. С. Людкевича
  • Абонементи недійсні

22 березня у Львівській філармонії вечір вишуканого українського романсу та неперевершеної поезії присвячений 86-річчю геніальної ЛІНИ КОСТЕНКО.

Дзеркало Ліни Костенко – впродовж років  правдиве і без дефектів.  Мабуть, це і є змістом життя великої поетеси  впродовж років  оберігати  гуманітарну ауру нації в первісному і сакральному стані.

22 березня о 19 год. у   Львівській обласній філармонії  у програмі  ''Серцем вистраждане слово''  через  український романс і поезію   усі потребуючі правди і самоідентифікації  матимуть можливість зазирнути у дзеркало  творчості Ліни Костенко, пізнати себе  і вкотре переконатись в досконалості  українського слова та відчути  чистоту струн душі , які одізвуться на спів Сергія Мороза та Ігора Якубовського з Києва, Павла Тютюнника з Донбасу,  Зої Слободян з Івано-Франківська,  Лариси Бережан з Чернівців, Наталки Криничанки зі Львова – виконавців  бардівської пісні, Лауреатів Всеукраїнських фестивалів та конкурсів.

Поетичну музику Ліни Костенко представлять легендарна артистка театру і кіно, Народна артистка України - Раїса Недашківська, Народний артист України Степан Глова та Заслужена артистка України, акторка «Театру у кошику» центру ім.Леся Курбаса  Лідія Данильчук.

ЖИВИЙ ЗВУК!
НЕ ЗВОЛІКАЙ, НЕ ПРОПУСТИ КРАЩУ МИСТЕЦЬКУ ПОДІЮ РОКУ!
КВИТКИ ВЖЕ В ПРОДАЖІ!
GASTROLI.UA