Дві години з Бахом 2016-03-20 17:30

Дві години з Бахом

  • 20

  • Березня 2016

  • 17:30

  • Сьогодні — 18 листопада, субота, 2017

У Концертному залі ім. Ст. Людкевича Львівської обласної філармонії Капела «ДУДАРИК» та Львівська обласна філармонія презентують концертну програму  «Дві години з Бахом».

Починаючи з цього концертного сезону і надалі хорова капела «Дударик» презентуватиме для львівської публіки концертну програму «Дві години з Бахом», в якій звучатимуть прем’єри, так і загальновідомі твори з величезної спадщини видатного композитора Йоганна – Себастьяна Баха. Цього року «Дударик» представить Львову прем’єру Кантати № 4 для хору, оркестру та солістів «Christ lag in Todes Banden» та Кантату № 21 для хору, оркестру та солістів «Ich hatte viel Bekümmernis», котра виконувалась капелою «Дударик» у Львові 30 років тому. Концерт № 5 для фортепіано з оркестром F-moll, в якому солюватиме блискуча піаністка, а водночас і концертмейстер капели «Дударик» Ольга Білас. Акомпонуватиме «Бах-оркестра» – це є кращі музиканти - інструменталісти Львова. 

Соло сопрано виконає Агнєшка Тиравська – Копєц (м. Люблін, Польща), котра також є неперевершеною флейтисткою і виконає Скерцо з сюїти №2 для соло флейти з оркестром H-moll. Мецо-сопрано – солістка Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької Тетяна Вахновська, котра вже тривалий час плідно співпрацює з капелою «Дударик». Тенор і бас – вихованці капели «Дударик» Назар Лозинський і Назар Омельчук, що вже мають у своєму доробку сольні партії у «Різдвяній ораторії» Й.-С. Баха, «Великій месі До-мінор» В.-А. Моцарта, кантат М. Лисенка «Радуйся, ниво неполитая», «Б’ють пороги» та інші.

Виконання Кантати № 21 збурило велику хвилю ностальгії у багатьох колишніх співаків «Дударика», котрі у 1986 році вперше її виконували у Будинку органної та камерної музики під батутом незмінного художнього керівника капели «Дударик», тепер уже Народного Артиста України Миколи Кацала. 
Постановник і диригент програми – Дмитро Кацал.