Симфонічні перлини Відня у Львові 2016-03-29 19:00

Симфонічні перлини Відня у Львові

  • 29

  • Березня 2016

  • 19:00

  • Сьогодні — 24 листопада, п'ятниця, 2017
  • Концертний зал ім. С. Людкевича
  • Абонементи дійсні
  • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

    Каса: (032) 235-89-46

Концерт проходить за спонсорської підтримки канадського мецената українського походження пана Ричарда Джона Козака


 

Партнер чистого звуку

Симфонічні перлини Відня у Львові!

Відкрий для себе всю велич і красу музичного спадку імперії Габсбургів! Вічні і завжди актуальні, як справжні коштовності, твори австрійських композиторів Вольфганга Амадея Моцарта та Франца Шуберта для Вас виконає симфонічний оркестр «INSO-Львів» під керівництвом запрошеного диригента з Відня – Георга Кугі. Хто, як не випускник Вищої музичної школи Відня, людина, яка наслідує та примножує традиції віденської класичної школи, якнайкраще зуміє передати задум своїх видатних співвітчизників, відтворивши справжню історію в музиці. 

Кульмінацією концерту стане Симфонія №9, До мажор «Велика» Франца Шуберта. Назва симфонії обумовлена як її розміром, так і змістом. «Гігантський твір, що відрізняється величезними розмірами та величезною силою, багатством вкладеного в нього натхнення», - так говорив про цю симфонію Петро Чайковський. Цей твір, за словами Шумана, змальовує «…Відень зі своїм собором святого Стефана, гарними жінками, з усім своїм блиском, оперезаний незліченними стрічками Дунаю, що розкинувся в квітучій долині, яка поступово переходить у все більш і більш високі гори ... Чарівний ландшафт стоїть перед очима, змушує звучати струни, які інакше ніколи не зазвучали б в нас… ».

До програми концерту увійде ще один твір Франца Шуберта – Симфонія №5, Сі бемоль мажор, а також увертюра до опери "Викрадення із Сералю" Вольфганга Амадея Моцарта.

Концерт проходить за спонсорської підтримки канадського мецената українського походження пана Ричарда Козака.

Будьте ближче до музики!