Золота Колекція: Jazz, Blues, Rock'n'roll у Львові! 2016-03-13 19:00

Золота Колекція: Jazz, Blues, Rock'n'roll у Львові!

 • 13

 • Березня 2016

 • 19:00

 • Сьогодні — 19 січня, п'ятниця, 2018
 • Концертний зал ім. С. Людкевича
 • Абонементи недійсні
 • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

  Каса: (032) 235-89-46

  Інформація за телефоном — 096 0 200 400

13 березня у Львівській Філармонії в рамках міжнародного гастрольного туру «Золота Колекція: Jazz, Blues, Rock'n'Roll» блискучий джазовий оркестр Performance Big Band презентує незабутній концерт-подію для справжніх шанувальників якісної музики. Вас чекає захоплююча подорож у часи найбільших музичних легенд ХХ сторіччя.

Frank Sinatra, Louis Armstrong, Ella Fitzgerald, Stevie Wonder, Ray Charles, Glenn Miller, Elvis Presley і, звичайно, група The Beatles! Це, без перебільшення, музичні генії, творчість яких стала новим етапом у розвитку світової музики і збагатила музичну спадщину XX століття такими жанрами, як джаз, блюз та рок-н-рол. При всій унікальності творчого шляху кожної знаменитості є те, що їх об'єднує: кожен з них - «self-mademan», втілення американської мрії.

Найвища якість виконання і чудове музичне шоу гарантує один з найяскравіших та професійних джазових оркестрів країни - Perfomance Big Band, що довів свій високий рівень у співпраці з одними з кращих музикантів сучасності - Karl Frierson (соліст De-Phazz), Benny Benack III, Allan Harris, Ніно Катамадзе, Mausha Adnet, ManSound і багато інших.

Performance Big Band, на чолі зі своїм незмінним керівником, маестро Володимиром Алексєєвим, представлять найзнаменитіші і улюблені мільйонами твори музичних кумирів.

Не пропустіть незабутній концерт «Золотого століття» музики, пориньте з друзями і близькими в атмосферу творчого свята, яке вам подарує Performance Big Band у Львівській Філармонії!

 

Львівська обласна філармонія

Lviv philharmonic society


philharmonia.lviv@gmail.com
(067) 679 22 36