Фортепіанний речиталь Андрія Луньова 2016-03-23 19:00

Фортепіанний речиталь Андрія Луньова

  • 23

  • Березня 2016

  • 19:00

  • Сьогодні — 17 грудня, неділя, 2017
  • Концертний зал ім. С. Людкевича
  • Абонементи дійсні
  • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

    Каса: (032) 235-89-46

На шляху розвитку кожного мистецтва є ті, хто з великою силою і наснагою, титанічним талантом і працею освітлюють дорогу до досконалості, стають «наріжними каменями» – так у речиталі піаніста Андрія Луньова, який відбудеться 23 березня у Львівській обласній філармонії зустрілися три колоси-велетні фортепіанної музики Доменіко Скарлатті (1685-1757), Роберт Шуман (1810-1856), Ференц Ліст (1811-1896).

Андрій Луньов виконає «Танці давидсбюндлерів» Р. Шумана, 4 сонати Скарлатті, «Долину Обермана» (з циклу «Роки мандрів. Швейцарія»),  трансцендентні етюди № 9 «Спогади» та № 12 «Заметіль» Ф. Ліста. За словами музиканта, такою послідовністю він хоче зламати стереотипи гри програми за часом життя композиторів. «Я починаю концерт з Шумана, а не з Скарлатті, який жив набагато раніше. Ця послідовність мені набагато цікавіша. Акцент у програмі концерту робиться не на масштабі та віртуозності, а на вишуканих, тонких образах та глибоких почуттях», – зазначає піаніст.

Андрій Луньов працює у Київській середній спеціалізованій школі-інтернаті ім. М. Лисенка, отож поєднує виконавську та педагогічну діяльність. Серед його учнів є лауреати міжнародних конкурсів, у цьому році це дві випускниці. Зараз організовує конкурс піаністів «Весна в Уваровському домі» (15-17 квітня, Ворзель). Музикант – стипендіат Президента України. Нагороджений почесною грамотою і пам’ятним подарунком  київського міського голови. Брав участь у міжнародних фортепіанних конкурсах. Має фондові записи на Українському радіо, в тому числі з оркестром Національної радіокомпанії України, а також записи на українському, польському та чеському телебаченні. Записав ліцензійний CD з творами Шопена, Ліста та Шимановського. Виступав з сольними концертами та з симфонічними оркестрами у багатьох містах України  і Польщі, брав участь у концертах в Німеччині. Також виступав в Італії, Чехії, Словаччині.