Перевтілення

8

Лютого 2017

 • 19:00

 • Середа

 • Абонементи недійсні
 • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

Концерт Наталії Степаняк, співачки, яка підкорить ваше серце своїм чуттєвим, водночас ніжним та сильним голосом. Для вас Наталія зобразить епохи, в яких творили Моцарт, Белліні, Россіні, Масне, Дебюссі та Деліб силою свого сопрано. 

«Перевтілення» як можливість розказати вам історію найкращих оперних драм та зануритись в лірику європейської вокальної музики. Це не мандрівка в часі і не сценічна гра одного актора. Ні! Це щось набагато більше та інтригуюче : дійство, яке захопить; мистецтво, яке ввірветься бурею і просочиться ніжною інтимною ноткою у ваші серця, неодмінно заполонивши їх. 

Солістка – випускниця львівської та віденської консерваторій, Наталія Степаняк, про яку австрійські критики писали: натурталант. «Її голос – гарячий і потужний, Вона з легкістю зачаровує всіх, коли на сцені.» . І ми запрошуємо Вас на концерт, щоб пересвідчитись в словах найвідоміших австрійських критиків. 

Не дозвольте собі пропустити виступ вокалістки, яка хоче стерти усі кордони між публікою та академічним мистецтвом…. 

Якщо ви готові зануритися в світ академічної музики, зрозуміти її краще та насолодитися прекрасною музикою -– цей концерт для вас. Чекаємо на вас 8 лютого о 19:00 в Концертному залі ім.Станіслава Людкевича (Львівська філармонія, вул. Чайковського,7). 
www.stepanyak.com 

 

 • Львівська обласна філармонія

  Lviv philharmonic society


  philharmonia.lviv@gmail.com
  (067) 679 22 36