Музика бароко. Семотюк та Collegium 2017-02-22 19:00

Музика бароко. Семотюк та Collegium

  • 22

  • Лютого 2017

  • 19:00

  • Сьогодні — 18 листопада, субота, 2017

Марія Семотюк-Шлафке – флейта

Давід Шлафке – клавесин

Камерний оркестр Collegium Muscum

Іван Остапович – диригент

  • Концертний зал ім. С. Людкевича
  • Абонементи дійсні
  • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

    Каса: (032) 235-89-46

Діти людей мистецтва нерідко йдуть шляхом своїх батьків. Тому творчі династії притаманні і літературі, і музиці, й іншим напрямкам. Проте якщо ім'я Йогана Себастьяна Баха знайоме всім, то далеко не кожен згадає про те, що у німецького генія було четверо синів, які проклали свій життєвий шлях у музичній царині. Концерт Музика бароко. Семотюк та Collegium — це чудова можливість відкрити для себе нову... чи точніше, не нову, але менш відому для загалу сторінку музичної історії й “познайомитися” з синами Баха.

Вільгельм Фрідеман — найстарший, відомий органіст та автор церковної музики. Карл Філіп Емануель, якого називали Німецьким Бахом й одним із засновників класицизму у музиці. Йоганн Крістіан — яскравий представник бароко й рококо, відомий як Лондонський Бах. Йоганн Крістоф Фрідріх — музичний директор при дворі короля Пруссії, який поєднував німецькі та італійські мотиви у своїх роботах. Хто вони? Що ховається за словами, датами, назвами з біографій? Всі різні, всі обдаровані, всі незвичайні. Цікаво, що серед сучасників сини Баха мали часом більшу популярність, ніж видатний батько. Адже їхня творчість відображала та впроваджувала нові напрямки й ідеї. Сини Баха стояли на порозі нової епохи й відкривали її.

Магія бароко зазвучить у Львівській філармонії у виконанні гостей з Нідерландів — до нас завітає флейтистка королівського оркестру Consertgebow Amsterdam Марія Семотюк-Шлафке (флейта) і Давід Шлафке (клавесин). Старовинні інструменти зазвучать у супроводі камерного оркестру Collegium Muscum під диригуванням Івана Остаповича дозволять вам забути про час і торкнутися атмосфери епохи бароко у всій її незбагненній глибині.