З душею для рідного Львова 2017-02-05 18:00

З душею для рідного Львова

  • 5

  • Лютого 2017

  • 18:00

  • Сьогодні — 20 листопада, понеділок, 2017

Солістка Національної оперети України, лауреат міжнародних конкурсів Соломія Приймак – сопрано

Заслужений артист України, соліст Національної Оперети України Сергій Авдєєв

Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії

Юрій Бервецький – диригент

Ведуча програми – заслужена артистка України Валентина-Донченко Бутковська

  • Концертний зал ім. С. Людкевича
  • Абонементи дійсні
  • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

    Каса: (032) 235-89-46

Кармен, Елеонора, Маріца, Сільва, Сюзон та ще безліч знакових ролей у шедеврах оперного мистецтва. Таку програму привезе до Львова Соломія Приймак, солістка Національної оперети України, лауреат міжнародних конкурсів та володарка чарівного сопрано, яке торкається душі слухача та виражає все те, що на серці у співачки. Тому і вечір отримав назву «З душею для рідного Львова». Буде яскраво.  Буде відверто. Буде тепло. 5 лютого о 18 годині — захоплива палітра опери на сцені Львівської філармонії.

Кажуть, що де б людина не була, її завжди притягує рідний дім, він надихає і допомагає. Творчий шлях Соломії Приймак розпочався саме у нашому місті, де вона здобула основи музичної освіти та відкрила свій талант. Згодом випускниця Львівської консерваторії стрімко увійшла в професійний світ, здобувши призові місця у міжнародних змаганнях в Польщі, Білорусі, Португалії. Талановита вокалістка виступала на фестивалях «Norte-Kultural», «Belcanto», «Музичні прем'єри сезону», «Віртуози», «ГогольFest». А зараз, окрім роботи у Національній опереті України, активно співпрацює з колективами сучасної та старовинної музики, відкриваючи все нові та нові грані свого голосу. Критики відзначають гармонійне поєднання голосу, пластики та глибокий аналіз образів, який і допомагає Соломії Приймак так яскраво та переконливо виглядати на сцені. 

В її репертуарі – «Кармен» Жоржа Бізе, «Весела вдома» Франца Легара, найкращі опери та оперети Верді, Россіні, Штрауса, Кальмана, а також тремкі та ніжні народні пісні. Все це ви почуєте ввечері 5 лютого. А ще на концерті прозвучать кілька захопливих дуетів у виконанні Соломії Приймак та соліста Національної оперети України Сергія Авдєєва. Академічний симфонічний оркестр львівської філармонії під диригуванням Юрія Бервецького дозволить зануритися у запальну польку, чардаш та інші оркестрові номери концерту. Чекаємо на вас! Буде душевно.