Стихія Музика 2016-02-13 18:00

Стихія Музика

  • 13

  • Лютого 2016

  • 18:00

  • Сьогодні — 23 листопада, четвер, 2017
  • Концертний зал ім. С. Людкевича
  • Абонементи дійсні
  • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

    Каса: (032) 235-89-46

Партнер чистого звуку

 

Його виступи проходили з тріумфом в Карнегі-Хол в Нью-Йорку, Берлінській філармонії, Вігмор-Хол в Лондоні, Санторі-Холі в Токіо, Театрі Єлисейських Полів в Парижі та багатьох інших провідних концертних залах світу. Він є володарем численних міжнародних відзнак та премій, серед яких Гран-прі на Міжнародному конкурсі віолончелістів Мстислава Ростроповича (Париж). Сам Ростропович назвав його «…одним з провідних віолончелістів сьогодення серед представників його покоління». Молодий віолончеліст-віртуоз з Німеччини Вольфганг Емануель Шмідт вперше виступить у Львові в якості соліста та диригента у творчому тандемі з Молодіжним академічним симфонічним оркестром «INSO-Львів».

До програми концерту увійдуть твори визнаних композиторів Німеччини та Австрії, яскравих представників епохи романтизму та класицизму.

Відкриє концерт твір Йоганнеса Брамса – «Варіації на тему Гайдна» оп. 56а, які принесли композитору великий успіх та душевне задоволення. Музика Брамса оспівує свободу особистості, моральну стійкість, мужність, вона перейнята поривчастістю, бунтівливістю, тремтливим ліризмом. Емоційну подорож у вирі музичної стихії продовжить Віолончельний концерт до мажор Франца Йозефа Гайдна, представника віденської школи. 

В другому відділі концерту прозвучать твори яскравих представників романтизму в музиці: голови художнього напрямку «Ляйпціґська школа» Фелікса Мендельсона - «Концертна увертюра «Гебріди», оп. 26» та симфоніста-романтика Роберта Шумана – Симфонія №4 d-moll. Саме вона вважається найкращою з чотирьох симфоній композитора і найбільш новаторською в його творчості. Симфонія вся проникнута поетично ліричним тоном. Сам Роберт Шуман назвав її «симфонічною фантазією». 

Відкрийте серце стихії Музики!