Симфонічний ранок з учнями Львівської середньої спеціалізованої музичної школи- інтернат ім. С. Крушельницької

29

Січня 2017

 • 13:00

 • Неділя

Фелікс Мендельсон. КОНЦЕРТ № 1 Соль мінор
Виконує  уч. 9 кл. РОМАН ШУТКО – фортепіано
Клас професора Оксани Рапіти

Анрі В’єтан. КОНЦЕРТ № 5
Виконує  уч. 6 кл. БОГДАН ЛУЦ – скрипка
Клас викладача Марії Гереги-Футорської

Костянтин Мясков. КОНЦЕРТНА П’ЄСА
Виконує  уч. 10 кл. ОСТАП СОЗАНСЬКИЙ – бандура
Клас викладача Олега Созанського

Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії
ТАРАС КРИСА – головний диригент, художній керівник

 • Концертний зал ім. С. Людкевича
  • Вартість квитків:
  • 20 (вхідні)
  • грн
  • КВИТОК
 • Абонементи дійсні
 • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

Для нашого міста вже давно стало звичним явищем виступи юних талантів з професійними музикантами.

Концерти відбуваються у форматі творчої співпраці Львівської спеціалізованої школи-інтернат ім. С. Крушельницької та Львівської обласної філармонії. Унікальність проекту «Симфонічні ранки» та «Камерні ранки» з учнями школи ім. С. Крушельницької у тому, що жодна інша мистецька школа в Україні не може похвалитися подібною співпрацею. 

Як розповів заступник директора з методичної роботи та міжнародних перспектив, заслужений артист України Олег Созанський, музична школа ім. С. Крушельницької гордиться тим, що вже впродовж останніх багатьох років творча співпраця з філармонією триває, а учні школи набувають професійних навиків у роботі з професіоналами-музикантами, які є учасниками камерних та симфонічних оркестрів Львівської обласної філармонії. В архівах школи єафіші з циклу «Симфонічні ранки» 80-х років. Тоді ще ведуча ранків, музикознавець Софія Іванова називала ці концерти «Симфонічні сніданки», вона, можливо, була чи не першою ведучою, хто такі ранки проводив.

Така співпраця, справді, дає свої яскраві результати. Кожен подібний концерт з цього проекту має складний конкурсний відбір серед учнів у межах школи.Традиційно ці концерти збирають цікаву публіку, яка підсилюється учнями музичних шкіл Львова, адже цікаво почути своїх колег, які досягнули на порядок вищої сходинки майстерності, і виконують складні твори на професійній сцені.

Цього разу учні-солісти  школи виступатимуть із Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії під диригуванням головного диригента, художньго керівника Тараса Криси. У концерті беруть участь кращі учні школи.

Тож цікаві тембральні барви слухачам гарантовані!

 • Львівська обласна філармонія

  Lviv philharmonic society


  philharmonia.lviv@gmail.com
  (067) 679 22 36