Симфонічно-хорова феєрія «Від щедрого вечора» 2017-01-15 18:00

Симфонічно-хорова феєрія «Від щедрого вечора»

  • 15

  • Січня 2017

  • 18:00

  • Неділя

Поки триває святковий марафон, ми теж не спиняємося і намагаємось наповнити ваші свята музичним мистецтвом та святковим настроєм. Адже його повноту якнайкраще виражає саме музика — передзвін дзвоників, урочисті композиції, обрядові пісні... Симфонічно-хорова феєрія “Від щедрого вечора” потішить вмілим поєднанням безсмертної класики та сучасної української музики. 15 січня о 18 годині святкову казку для вас творитимуть Галицький академічний камерний хор під керівництвом Василя Яциняка, Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії та диригент Тарас Криса і Заслужений народний ансамбль пісні і танцю України "Дарничанка" під керівництвом Петра Андрійчука. 

Святкові симфонічні мініатюри від видатних класиків стануть прекрасним подарунком до свят. Лише зазирніть у програму! Йоганн Штраус, який перетворив імперську столицю Відень ще й на столицю найвишуканішого у світі танцю — вальсу. Французький романтик Жорж Бізе, який подарував світові легенду Кармен й плеяду новаторських творів. Петро Чайковський, високий драматизм у творчості якого здійснив колосальний вплив не лише на російську, а і на світову музичну спільноту. І Лерой Андерсен, вже ближчий до нас у часі, американський композитор ХХ століття, якого називаються майстром гумористичних мініатюр за його світлий, легкий і оригінальний стиль. Найяскравіше — до зимових свят!

Проте ми обіцяли й сучасну українську музику цього вечора. Тож окрасою святкового концерту стане “Щедрик” Володимира Зубицького. Композитор, баяніст та диригент, Зубицький підкорив публіку своєю неймовірною енергетикою та харизмою, котрі втілені і в його роботах. В доробку автора — і складні віртуозні концерти та драматичні симфонії, і доступні для масової публіки симфоджазові твори та естрадні композиції. Проте для святкового вечора ми обрали саме святковий та завжди впізнаваний “Щедрик” і першу частина кантати “Україна”. Буде яскраво, буде весело, буде різдвяно — тож чекаємо на вас!