Моцарт

28

Січня 2017

 • 18:00

 • Субота
 • Концертний зал ім. С. Людкевича
 • Абонементи дійсні
 • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

Симфонія № 25, соль мінор
Адажіо та рондо для скрипки з оркестром
Концерт для скрипки з оркестром № 4

Кажуть, все, що є в музиці, можна знайти у Моцарта. В його глибині і світлі, в його замилуванні життям і урочистій та трагічній любові до нього. Справді, такого різноманіття, як у його творчості, ще треба пошукати. Якщо на концерті 27 січня, у день народження композитора, ми запрошуємо вас торкнутися до вершинного симфонічного циклу Моцарта, то 28 січня о 18 годині відкриватимемо вам його у зовсім різних жанрах. Камерний оркестр Collegium Musicum, яким диригуватиме Іван Остапович, та соліст Маркіян Мельниченко (Австралія) запрошують відзначити уродини австрійського генія у філармонійних стінах.

Соліст концерту — австралієць українського походження Маркіян Мельниченко (скрипка) розпочав свою кар'єру ще у п'ятирічному віці. Юний талант виступав у дуеті з матір'ю у Сіднеї, Канберрі та Мельбурні. З 2006 до 2008 — навчався в Австралійській національній академії музики, а у 2008 зайняв посаду концертмейстера Симфонічного оркестру Істменської музичної школи та Істменської філармонії, де також продовжив навчання у професора Олека Криси. Молодий талант неодноразово виборював призові місця у міжнародних конкурсах, а в 2013 виступив зі струнним квартетом перед Бараком Обамою на Інавгураційному обіді.

Маркіян Мельниченко спільно з камерним оркестром Collegium Musicum представить Симфонію №25, одна з двох мінорних симфоній Моцарта. Бурхливий та патетичний стиль і оригінальна на час написання форма із чотирьох частин спочатку не викликала захоплення в публіки. Проте в ній композитор досягнув вершини у юнацькому періоді творчості,  розвинув емоційний контраст та суттєво збагатив звучання своїх симфонічних робіт. Концерт для скрипки з оркестром № 4 відображає італійські впливи на творчість Моцарта, а доповнить їх  блискуче Адажіо та рондо для скрипки з оркестром.

 • Львівська обласна філармонія

  Lviv philharmonic society


  philharmonia.lviv@gmail.com
  (067) 679 22 36