Exclusive Music Event: клавесин 2017-01-04 19:00

Exclusive Music Event: клавесин

• Січня 2017

• Сьогодні — 26 липня, середа, 2017

Альона Декуша – клавесин (Київ)

• Концертний зал ім. С. Людкевича

Естетика бароко, вишуканість старих часів, котра приваблює любов'ю до деталей та краси. З XVI до XVIII століття особливий, чистий та холодний звук клавесину був невід'ємною частиною гарного товариства у Європі. І 4 січня о 19 годині ми запрошуємо вас у невелику подорож у часі або ж — Exclusive Music Event, концерт, на котрому солістка Альона Декуша презентує найяскравішу музику для клавесину та занурить нас в європейські салони епохи бароко.

Киянка Альона Декуша вивчала гру на фортепіано у Національній Музичній Академії України ім. П. І. Чайковського. Згодом вдосконалювала майстерність на конкурсах (Зокрема, Конкурс піаністів пам`яті Володимира Горовиця), українських та європейських фестивалях (“Muzyka w świetle księżyca” — Польща, “Діалог культур” — Україна та ін). А з 2013 року молода музикантка працює асистентом-стажистом на кафедрі старовинних інструментів та знайомить студентів з клавесином.

У програмі концерту — ціла плеяда видатних композиторів та клавесиністів  XVI-XVIII століття. Франція, Іспанія, Італія — ми торкнемося усіх тогочасних культурних центрів та дізнаємося, чим жило високе товариство у часи, коли фортепіано ще не завоювало загальної любові і у салонах та на прийомах правив бал клавесин. Численні сонати, пісні й п'єси, написані для цього старовинного інструменту, засвідчують, що він посідав справді особливе місце. І навіть тепер, через століття й століття від минулої популярності, клавесин зачаровує своїм виваженим, тонким та дзвінким звучанням.